Архив за месяц: Январь 2018
C Новым годом!
Благодійним проектом «Наша Лепта» організовано новорічне свято для 200 дітей
![](https://zoloassirian.ck.ua/wp-content/uploads/2018/01/326C9329-250x150.jpg)
23 грудня відбулось новорічне дитяче свято «У гості до казки», організоване з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Оуфрія благодійним проектом «Наша Лепта», що діє на базі парафії святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні міста Києва. Святковий захід відвідали близько 200 хлопчиків та дівчаток з інтернатів, спеціалізованих шкіл столиці, а також діти з багатодітних……